Penelopa

penautor: Olbram Zoubek (1926 Praha - 2017 Praha)

cathegoryKategória: Plastika

Signované. Autorský odliatok. Certifikát pravosti od Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
Datovanie: 1975 Technika: plastika Rozmery: 69 Signatura:
Aktuálna cena: 260 000 Kč
Vyvolávacia cena: 260 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 5h 11m 27s