Panoráma Tatier

penautor: Imro Weiner-Kráľ (1901 Považská Bystrica - 1978 Bratislava)

Nesignované. Celkové rozmery: 72 x 92 cm. Obraz pôvodne obojstranný, ktorý rozdelil a vydal o tom potvrdenie reštaurátor doc. Ivan Galamboš.
Datovanie: 1956 Technika: olej Rozmery: 47,5 x 67,5 Signatura:
Aktuálna cena: 90 000 Kč
Vyvolávacia cena: 90 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 43m 9s