Čiernobiela štruktúra

penautor: Zdeněk Sýkora (1920 Louny - 2011 Louny)

cathegoryKategória: Grafika

Signované a datovane vľavo dole ceruzou, zasklené, celkové rozmery: 223 x 42 cm

Datovanie: 1967/2009
Technika: serigrafia
Rozmery: 220 x 28,5 cm

Aktuálna cena: 6 000 EUR
Vyvolávacia cena: 6 000 EUR