Zátišie s ovocím (publikované)

penautor: Andrej Barčík (1928 Závodie - 2004 Žiline)

Signované a datované na zadnej strane. Rozmery s rámom: 52 x 62 cm. Dielo publikované na str. 142 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela, dielo overili: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1947
Technika: olej
Rozmery: 35 x 46,5 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR