Dedina

penautor: Miloš Alexander Bazovský (1899 Turany - 1968 Trenčín)

Signované vpravo dole. Rozmery s rámom: 46,5 x 59 cm. Zasklené, pasparta.
Datovanie: Technika: gvaš Rozmery: 26,5 x 38,5 Signatura:
Aktuálna cena: 65 000 Kč
Vyvolávacia cena: 65 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 57m 2s