Chlapec s píšťalkou

penautor: Ota Janeček (1919 Pardubice - 1996 Praha)

Signované vľavo dole. Rozmery s rámom: 44,5 x 53 cm. Drobné poškodenie v hornej časti rámu, maľba vo vynikajúcom stave.
Datovanie: 1984 Technika: olej Rozmery: 32 x 40 Signatura:
Aktuálna cena: 100 000 Kč
Vyvolávacia cena: 100 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 15m 55s