Fosforeskujúce žiarenie

penautor: Lubomír Typlt (1975 Nová Paka)

Signované a datované vpravo hore. Obraz pochádza od významného zberateľa umenia. Autor diela úspešne predáva v aukčnej spoločnosti Sotheby´s (UK).
Datovanie: 2016 Technika: olej Rozmery: 180 x 240 Signatura:
Aktuálna cena: 350 000 Kč
Vyvolávacia cena: 350 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 14m 58s