Cesta domov (publikované)

penautor: Vladimír Kompánek (1927 Rajec - 2011 Bratislava)

Nesignované. Rozmery s rámom: 53 x 61 cm. Dielo publikované na v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela strana č. 187, dielo overili: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová. Pôvodný majiteľ získal priamo od Vladimíra Kompánka.

Datovanie: 1947
Technika: olej
Rozmery: 33 x 41 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR