Dvojica

penautor: Milan Paštéka (1931 Trenčín - 1998 Voznica)

Signované a datované ceruzou vpravo dole. Rozmery s rámom: 57 x 70 cm. Zasklené, pasparta.
Datovanie: 1979 Technika: kombinovaná technika Rozmery: 42,5 x 56,5 Signatura:
Aktuálna cena: 39 000 Kč
Vyvolávacia cena: 39 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 52m 32s