Podkarpatská Rus

penautor: František Foltýn (1891 Kráľovské Stachy - 1976 Brno)

Signované vpravo dole. Rozmery s rámom: 67 x 87 cm. Zasklené, pasparta. Drobné poškodenia na ráme, maľba vo vynikajúcom stave.
Datovanie: Technika: olej Rozmery: 50 x 70 Signatura:
Aktuálna cena: 150 000 Kč
Vyvolávacia cena: 150 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 54m 19s