Mužský akt I.

penautor: Robert Vano (1948 Nové Zámky)

cathegoryKategória: Fotografie

signované uprostred dole, tlač z fotografie 1/10, pasparta, zasklené
Materiál: fotografia, datovanie: 2004
Výška: 25 cm, šírka: 29,5 cm, rámovanie: ano
Stav: perfektný
koniec aukcie: 11.03.2021 18:06
dosiahnutá cena: Dostupné po prihlásení
Vyvolávacia cena: 800 €