Krajina pri Váhu

penautor: Jozef Krakovský (1948 Žilina)

cathegoryKategória: Umelecké diela

signované a datované vpravo dole, dielo publikované, vynikajúci stav, získané priamo od autora K vydraženému dielu od nás získate hodnotnú knihu - monografiu Jozef KRAKOVSKÝ, ktorá získala prestížne ocenenie KNIHA ROKA 2020.
Technika: olej, materiál: plátno, datovanie: 1980
Výška: 64 cm, šírka: 79,5 cm, rámovanie: rámované
Stav: perfektný
koniec aukcie: 25.02.2021 18:05
dosiahnutá cena: Dostupné po prihlásení
Vyvolávacia cena: 870 €