Zázrivka (publikované)

penautor: Andrej Barčík (1928 Závodie - 2004 Žiline)

Signované a datované na zadnej strane. Rozmery s rámom: 49,5 x 59 cm. Na prednej strane v spodnej časti rámu autorský štítok. Dielo publikované na str. 142 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1950
Technika: olej
Rozmery: 28,5 x 38 cm

Aktuálna cena: 4 000 EUR
Vyvolávacia cena: 4 000 EUR