Stéla O. - s padajúcimi vlasmi

penautor: Olbram Zoubek (1926 Praha - 2017 Praha)

cathegoryKategória: Plastika

Signované. Autorský odliatok. Certifikát pravosti od Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
Datovanie: 1996 Technika: plastika Rozmery: 65 x 15 Signatura:
Aktuálna cena: 150 000 Kč
Vyvolávacia cena: 150 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 25m 44s