Torzo

penautor: Jaroslav Horejc (1886 Praha - 1983 Praha)

cathegoryKategória: Plastika

Signované a datované vpravo dole.
Datovanie: 1934 Technika: plastika Rozmery: 34 Signatura:
Aktuálna cena: 39 000 Kč
Vyvolávacia cena: 39 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 35m 13s