Neha

penautor: Blanka Voldřichová (1934 Kašperské Hory (Česká republika))

cathegoryKategória: Plastika

Signované a datované v spodnej časti B. Voldřichová 1991.
Datovanie: 1991 Technika: plastika Rozmery: 50,5 Signatura:
Aktuálna cena: 26 000 Kč
Vyvolávacia cena: 26 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 58m 12s