Ex Libris MUDr. Vladimír Tichý

penautor: Zdeněk Sklenář (1910 - 1986)

cathegoryKategória: Grafika

draží sa
Signované dole uprostred Sklenář.
Datovanie: 1971 Technika: litografia Rozmery: 17,2 x 8,6 Signatura:
Aktuálna cena: 3 500 Kč
Vyvolávacia cena: 3 500 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 57m 54s