Page 20

penautor: Alex Mlynarčík (1934 Žilina)

cathegoryKategória: Grafika

Signované a datované ceruzou vpravo dole. Zasklené. Vynikajúci stav. Rozmery s rámom: 107,5 x 50,5 cm. Pre zaujímavosť, Alex Mlynarčík je autorom najväčšieho obrazu na svete.
Datovanie: 1967 Technika: monotyp Rozmery: 100 x 43,5 Signatura:
Aktuálna cena: 45 000 Kč
Vyvolávacia cena: 45 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 16m 12s