Modrý pluh (publikované)

penautor: Andrej Barčík (1928 Závodie - 2004 Žiline)

Signované a datované vpravo dole. Zasklené. Rozmery s rámom: 64 x 86,5 cm. Dielo publikované na str. 134 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová. Dielo vystavované: Galandovci. GMAB Trenčín 2003.

Datovanie: 1955
Technika: pastel
Rozmery: 41,5 x 63,5 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR