Hlava ženy, která povstává

penautor: Olbram Zoubek (1926 Praha - 2017 Praha)

cathegoryKategória: Grafika

Signované ceruzou vľavo dole. Celkové rozmery: 45,5 x 36,5 cm. Zasklené, pasparta. Certifikát pravosti od Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
Datovanie: 1984 Technika: reliéfna tlač Rozmery: 29,5 x 20,5 Signatura:
Aktuálna cena: 26 000 Kč
Vyvolávacia cena: 26 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 24m 13s