Ježiš

penautor: Lucia Rubeljová (1988 Stará Ľubovňa)

Signované vpravo dole. Osvedčenie o pravosti diela súčasťou.
Datovanie: 2021 Technika: akryl Rozmery: 150 x 150 Signatura:
Aktuálna cena: 50 000 Kč
Vyvolávacia cena: 50 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 13m 9s