Pohľad na Prahu

penautor: František Líbal (1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

Signované a datované vpravo dole. Rozmery s rámom: 84 x 100 cm.
Datovanie: 1965 Technika: olej Rozmery: 65 x 81 Signatura:
Aktuálna cena: 39 000 Kč
Vyvolávacia cena: 39 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 9m 4s