La Rochelle IV.

penautor: Ladislav Mednyánszky (1852 Beckov - 1919 Viedeň)

Na zadnej strane podpis Margity Czóbel, potvrdzujúce autorstvo diela. Dielo pochádza z rozsiahleho konvolútu, ktorý získal pôvodný majiteľ roku 1944 kúpou od grófky Czobelovej. Časť tejto zbierky (68 olejomalieb a 15 kresieb) bolo prostredníctvom SOGY predaná roku 2000 do Slovenskej národnej galérie. Rámované a zasklené. Rozmer s rámom: 31 x 33 cm. Referencia: SOGA, 130. Jesenná aukcia, 11. 10. 2016, položka č. 56.
Datovanie: Technika: akvarel Rozmery: 27 x 28,5 Signatura:
Aktuálna cena: 100 000 Kč
Vyvolávacia cena: 100 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 21m 24s