Ležiaci akt pri okne (publikované)

penautor: Ján Mudroch (1909 Senica - 1968 Bratislava)

Signované a datované vľavo dole. Rozmery s rámom: 71 x 95,5 cm. Dielo publikované: Kostrová Zita, Ján Mudroch, 1974. Dielo odborne vyčistené akad. maliarom a reštaurátorom Jozefom Doricom.
Datovanie: 1937 Technika: olej Rozmery: 55 x 79,5 Signatura:
Aktuálna cena: 390 000 Kč
Vyvolávacia cena: 390 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 24m 14s