Ružový akt (publikované)

penautor: Andrej Barčík (1928 Závodie - 2004 Žiline)

Signované a datované vpravo dole. Zasklené. Rozmery s rámom: 68 x 60 cm. Dielo publikované na str. 143 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová. Dielo publikované: Andrej Barčík. Akty 2002, str. 4 a Galandovci 1. 2004, str. 40.

Datovanie: 1949
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 30,8 x 24,9 cm

Aktuálna cena: 4 000 EUR
Vyvolávacia cena: 4 000 EUR