Krajina s mostíkom

penautor: Vojtech (Adalbert) Erdélyi (1891 Zahať - 1955 Užhorod (Ukrajina))

Signované vpravo dole Erdelyi. Rozmery s rámom: 86 x 74 cm. Oderky na ráme. Dielo overené: Zakarpatské oblastné múzeum umenia Jozefa Bokšaya v Užhorode.
Datovanie: Technika: olej Rozmery: 66 x 54 Signatura:
Aktuálna cena: 360 000 Kč
Vyvolávacia cena: 360 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 35m 48s