Oranžový akt (publikované)

penautor: Andrej Barčík (1928 Závodie - 2004 Žiline)

Signované a datované vpravo dole. Zasklené. Rozmery s rámom: 58 x 48,5 cm. Dielo publikované na v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela strana č. 145.

Datovanie: 1963
Technika: ceruza
Rozmery: 39,5 x 29,5 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR