Kamufláž (Muž v louži)

penautor: Michael Rittstein (1949 Praha)

Signované vpravo dole. Zo zbierky významného zberateľa umenia. Dielo publikované ako "Muž v louži".
Datovanie: 2018 Technika: akryl Rozmery: 120 x 140 Signatura:
Aktuálna cena: 260 000 Kč
Vyvolávacia cena: 260 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 14m 21s