Podivuhodné vozítko

penautor: Michael Rittstein (1949 Praha)

Signované a datované vpravo dole.
Datovanie: 2020 Technika: akryl Rozmery: 50 x 60 Signatura:
Aktuálna cena: 75 000 Kč
Vyvolávacia cena: 75 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 59m 41s