Matka s dieťaťom (publikované)

penautor: Pavol Tóth

Nesignované. Zasklené. Rozmery s rámom: 79 x 61 cm. Dielo je publikované v knihe: Abelovský, J., Bajcurová, K.: Zbierka Bohumila Hanzela. Trenčín 2012, strana 243.

Technika: akvarel
Rozmery: 59 x 41,5 cm

Aktuálna cena: 3 000 EUR
Vyvolávacia cena: 3 000 EUR