Milan Lasica

penautor: Lucia Rubeljová (1988 Stará Ľubovňa)

Dielo získané priamo od autorky. Signované vpravo dole. Vydražená čiastka z predaja tohto umeleckého diela bude poukázaná na zmysluplné projekty na indonézskom ostrove Lombok. Viac informácií nájdete v aukčnom katalógu.
Datovanie: 2021 Technika: akryl Rozmery: 90 x 70 Signatura:
Aktuálna cena: 20 000 Kč
Vyvolávacia cena: 20 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 21m 13s