You’re a grownup, Don’t panic

penautor: Pasta Oner (1979 Trenčín)

cathegoryKategória: Grafika

Signované a datované ceruzou vpravo dole. 23/100.

Datovanie: 2022
Technika: serigrafia
Rozmery: 50 x 70 cm

Aktuálna cena: 500 EUR
Vyvolávacia cena: 500 EUR