Zátišie s citrónom

penautor: Ester Šimerová-Martinčeková

Signované vpravo dole ceruzou E. M. Šimerová. Rozmery s rámom: 35 x 42 cm. Zasklené, pasparta. Drobné škrabance na ráme.
Datovanie: Technika: kombinovaná technika Rozmery: 14 x 21 Signatura:
Aktuálna cena: 85 000 Kč
Vyvolávacia cena: 85 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 30m 27s