Success is The Best Revenge II.

penautor: Pasta Oner (1979 Trenčín)

cathegoryKategória: Grafika

Signované a datované vľavo dole. Originál autorská pečiatka - slepotlač. 31/50.

Datovanie: 2022
Technika: serigrafia
Rozmery: 100 x 70 cm

Aktuálna cena: 700 EUR
Vyvolávacia cena: 700 EUR