Alone beautiful II.

penautor: Pasta Oner (1979 Trenčín)

cathegoryKategória: Grafika

Signované a datované ceruzou vpravo dole. 25/100.

Datovanie: 2022
Technika: serigrafia
Rozmery: 70 x 50 cm

Aktuálna cena: 500 EUR
Vyvolávacia cena: 500 EUR