Krajina

penautor: Anton Jasusch (1882 Košice - 1965 Košice)

Sign. nečitateľne. Rozmery s rámom: 109 x 140 cm. Overil: PhDr. Ivan Jančár a Mgr. Zsofia Kiss-Szemán. Z posudku PhDr. Ivana Jančára: "Uvedené dielo je originálnym obrazom Antonína Jasuscha." Posudok bol skonzultovaný a potvrdený s Mgr. Zsofiou Kiss-Szemán.
Datovanie: 1920 Technika: olej Rozmery: 92 x 122 Signatura:
Aktuálna cena: 900 000 Kč
Vyvolávacia cena: 900 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 22m 6s