Ženy (publikované, vystavované)

penautor: Ladislav Guderna (1921 Nitra - 1999 Vancouver)

Signované a datované vľavo dole. Rozmery s rámom: 60 x 86 cm. Dielo publikované: Zsofia Kiss-Szemna: Ladislav Guderna, Lietajúca ryba/Flying Fish, 2011, str. 29. Dielo bolo vystavené na výstave Ladislav Guderna – Lietajúca ryba v Galérií mesta Bratislavy, 2011-2012.
Datovanie: 1946 Technika: olej Rozmery: 42 x 68 Signatura:
Aktuálna cena: 390 000 Kč
Vyvolávacia cena: 390 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 17m 27s