12,06

penautor: Jakub Sýkora (1984 Rakovník)

Signované a datované na zadnej strane. Dielo získané z ateliéru priamo od autora.

Datovanie: 2020
Technika: akryl
Rozmery: 115 x 150 cm

Aktuálna cena: 2 000 EUR
Vyvolávacia cena: 2 000 EUR