Sediaci akt (publiované)

penautor: Milan Paštéka (1931 Trenčín - 1998 Voznica)

Signované a datované vpravo hore. Rozmery s rámom: 88 x 99 cm. Dielo publikované na v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela strana č. 214.

Datovanie: 1976
Technika: olej
Rozmery: 69 x 79 cm

Aktuálna cena: 20 000 EUR
Vyvolávacia cena: 20 000 EUR