Dezert (vystavované)

penautor: Jan Merta (1952 Šumperk)

Signované a datované na zadnej strane vpravo dole.
Datovanie: 2014 - 2017 Technika: akryl Rozmery: 230 x 280 Signatura:
Aktuálna cena: 1 400 000 Kč
Vyvolávacia cena: 1 400 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 7m 23s