Nebezpečný červen (publikované)

penautor: Jiří Načeradský (1939 Sedlec - 2014 Praha)

draží sa

Signované a datované v spodnej časti. Rozmery s rámom: 131 x 163 cm. Publikované v knihe: Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka na str. 101 a 180.

Datovanie: 2011
Technika: olej
Rozmery: 130 x 162 cm

Aktuálna cena: 6 000 EUR
Vyvolávacia cena: 6 000 EUR