Bez názvu

penautor: Marián Mudroch

Signované a datované v spodnej časti na zadnej strane. Rozmery s rámom: 65 x 50 cm.

Datovanie: 1995
Technika: tlač
Rozmery: 61,5 x 46,5 cm

Aktuálna cena: 1 500 EUR
Vyvolávacia cena: 1 500 EUR