Akt

penautor: neznámy autor

Nesignované. Rozmery s rámom: 71,5 x 62,5 cm. Drobné oderky na ráme. Z ateliéru Gustáva Mallého.
Datovanie: Technika: olej Rozmery: 49 x 39 Signatura:
Aktuálna cena: 100 000 Kč
Vyvolávacia cena: 100 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 56m 9s