Dvojica

penautor: Vladimír Kompánek (1927 Rajec - 2011 Bratislava)

Signované vľavo dole. Rozmery s rámom: 55,5 x 67 cm. Špičkové dielo Vladimíra Kompánka.
Datovanie: 1982 Technika: olej Rozmery: 39 x 50,5 Signatura:
Aktuálna cena: 260 000 Kč
Vyvolávacia cena: 260 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 28m 56s