The Bridge of enlightenment

penautor: Lucia Lachkovic Javorčeková (1990)

Signované a datované vpravo dole. Rozmery s rámom: 123 x 103 cm. Dielo získané priamo od autorky. Lucia Javorčeková je veľmi známa a atraktívna influencerka, ktorá má na Instagrame 2,1 milióna sledovateľov!
Datovanie: 2019 Technika: kombinovaná technika Rozmery: 119 x 99 Signatura:
Aktuálna cena: 49 000 Kč
Vyvolávacia cena: 49 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 5h 0m 34s