Ružový sen

penautor: Pavel Herman (1948 Jeseník na Morave)

Signované a datované vľavo dole, kombinácia suchého pastely a tempery, zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 84 x 109,5 cm.

Datovanie: 2005
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 60 x 85,5 cm

Aktuálna cena: 1 000 EUR
Vyvolávacia cena: 1 000 EUR