Mládenec (publikované)

penautor: Jan Hála (1890 Frymburk - 1959 Važec)

Signované a datované vpravo dole. Zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 39 x 30 cm. Dielo je publikované v knihe: Abelovský, J., Bajcurová, K.: Zbierka Bohumila Hanzela. Trenčín 2012, strana 95.

Datovanie: 1956
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 13 x 13,5 cm

Aktuálna cena: 900 EUR
Vyvolávacia cena: 900 EUR