Ovce idú na košiar (publikované)

penautor: Jan Hála (1890 Frymburk - 1959 Važec)

Signované a datované vpravo dole. Technika: akvarel, tuš. Zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 23 x 29 cm. Dielo publikované na str. 95 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela, dielo overili: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1949
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 10 x 16 cm

Aktuálna cena: 900 EUR
Vyvolávacia cena: 900 EUR