Ružové ráno

penautor: Vladimír Komárek (1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

draží sa
Signované v strede dole. Rozmery s rámom: 81 x 66 cm.
Datovanie: 1986 Technika: olej Rozmery: 69 x 54 Signatura:
Aktuálna cena: 10 000 Kč
Vyvolávacia cena: 10 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 4h 7m 41s