Na pašu (publikované)

penautor: Jan Hála (1890 Frymburk - 1959 Važec)

Signované a datované vpravo dole. Rozmery s rámom: 62,5 x 81 cm. Dielo publikované: Jan Hála 2006. str. 190. Dielo publikované na str. 82 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela, dielo overili: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1948
Technika: olej
Rozmery: 46 x 64 cm

Aktuálna cena: 40 000 EUR
Vyvolávacia cena: 40 000 EUR